Sprzedaż części samochodowych

Oryginalne części do pojazdów

W stacjach obsługi naszej firmy nie tylko skorzystasz z kompleksowego serwisu samochodowego, ale także możesz liczyć na możliwość zakupu asortymentu w ramach prowadzonej przez nas sprzedaży części samochodowych. Jeżeli w czasie prowadzonego auto serwisu, w tym np. naprawy zawieszenia lub naprawy hamulców zauważymy, że auto potrzebuje nowych elementów, poinformujemy Państwa o tym i zaproponujemy odpowiednie wyposażenie. Możecie liczyć na profesjonalną pomoc z naszej strony.

 

Akumulatory

 

 
Najnowsze technologie w produkcji akumulatorów służą osiągnięciu wysokich efektów eksploatacyjnych oraz maksymalnego ułatwienia obsługi.
Podstawowe typy akumulatorów:
- Bosch Silver Plus,
- Bosch Silver,
- Tradycyjne akumulatory Bosch DIN w białych obudowach,
- Akumulatory motocyklowe Bosch. 
 

Świece zapłonowe i żarowe

 
Numer 1 w wyposażeniu fabrycznym samochodów produkowanych w Europie. Ponad 100 lat temu firma Bosch jako pierwsza na świecie rozpoczęła seryjną produkcję świec zapłonowych. Gwarantują niezawodny zapłon w każdych warunkach.
Podstawowe typy świec zapłonowych:
- Bosch Super Plus,
- Bosch Super,
- Bosch Super 4.  
 

Wycieraczki

 
Jednym z warunków bezpiecznej jazdy jest nieskazitelnie czysta szyba pojazdu. Bosch jest największym na świecie niezależnym dostawcą wycieraczek samochodowych.
Podstawowe typy wycieraczek:
- Najnowszej generacji Bosch Aero TWIN,
- TWIN,
- Standard,
- Do samochodów ciężarowych.  
 

Filtry paliwa, oleju, powietrza

 
Pierwsze filtry, które miały chronić najdelikatniejsze części silnika przed zanieczyszczeniem, wyprodukowano w zakładach Bosch już w roku 1930. Obecnie Bosch oferuje ponad 1000 typów filtrów.
- Filtry paliwa,
- Filtry oleju,
- Filtry powietrza,
- Filtry kabinowe,
- Filtry z aktywnym węglem.
 

Paski klinowe, wielorowkowe i rozrządu

 
Szeroki program pasków napędowych firmy Bosch znajduje zastosowanie w samochodach bardzo wielu marek. Pokrycie rynku europejskiego wynosi 95%. Paski napędowe firmy Bosch stosowane są w standardowym wyposażeniu m.in. w samochodach Mercedes, VW, Opel, Volvo. Ich zastosowanie to pewne i bezawaryjne przeniesienie napędu z silnika na urządzenia pomocnicze, takie jak: alternator, pompa wodna, wspomaganie układu kierowniczego, sprężarka układu pneumatycznego itp.
 

Oświetlenie

 
Już w roku 1913 Robert Bosch skonstruował pierwsze elektryczne reflektory do samochodów. Od tego momentu firma Bosch jest niepodważalnym liderem w konstrukcji reflektorów, a reflektory Bosch są symbolem doskonałego oświetlenia drogi w każdych warunkach, a w tym samym wzorem jakości i bezpieczeństwa. Bosch sprzedaje swoje reflektory do tak znanych marek samochodów jak: Ford, Opel, Peugeot, Audi, Honda, Renault, Fiat, Toyota, Seat, Lancia, Mazda, Alfa Romeo, Mercedes-Benz, VW, BMW, Porsche.  
 
Podzespoły wtryskowe Diesla
 
Od ponad 75 lat Diesel nierozerwalnie kojarzony jest z firmą Bosch. Bosch jest światowym dostawcą wyposażenia fabrycznego systemów wtrysku Diesel. W 1927 roku firma Bosch jako pierwsza wprowadziła na rynek pompę wtryskową Diesel. Lata doświadczeń uczyniły z firmy Bosch niekwestionowanego specjalistę w zakresie systemów wtryskowych Diesel. W dziedzinie pomp rozdzielaczowych Bosch oferuje ponad 2700 pomp typu VE, VA, VM. Oprócz pomp fabrycznie nowych oferujemy pompy regenerowane.
 

Przewody wysokiego napięcia

 
Od ponad 75 lat Diesel nierozerwalnie kojarzony jest z firmą Bosch. Bosch jest światowym dostawcą wyposażenia fabrycznego systemów wtrysku Diesel. W 1927 roku firma Bosch jako pierwsza wprowadziła na rynek pompę wtryskową Diesel. Lata doświadczeń uczyniły z firmy Bosch niekwestionowanego specjalistę w zakresie systemów wtryskowych Diesel. W dziedzinie pomp rozdzielaczowych Bosch oferuje ponad 2700 pomp typu VE, VA, VM. Oprócz pomp fabrycznie nowych oferujemy pompy regenerowane.
 

Alternatory i rozruszniki

 
Wiedza i doświadczenie firmy Bosch w dziedzinie produkcji elementów wyposażenia elektrycznego sięgają roku 1906. Co drugi samochód osobowy i znacząca większość samochodów ciężarowych wyposażone są w rozruszniki i alternatory firmy Bosch.
Ważną pozycję stanowi program wymiany BX, polegający na regeneracji zużytych części Bosch. W trakcie naprawy wykonywanej w fabryce Bosch wymieniane są wszystkie elementy istotne dla pracy alternatora lub rozrusznika.
 

Elementy wtrysku benzyny

 
Bosch od ponad 30 lat oferuje kompletne systemu wtrysku benzyny. Zawierają one takie elementy jak: wtryskiwacze paliwa, centrale wtrysku jednopunktowego, sterowniki elektroniczne, rozdzielacze paliwa, aparaty zapłonowe i ich części zamienne, przepływomierze powietrza, szeroką gamę czujników, sondy lambda oraz wiele innych elementów. Wspólnie z czołowymi producentami aut, stosując naszą wiedzę i doświadczenie w wyposażeniu fabrycznym otwieramy nowe perspektywy motoryzacji.
 

Systemy hamulcowe

 
Bosch to największy niezależny światowy producent systemów hamulcowych. W ofercie firmy znajdują się wszystkie elementy układów hamulcowych, począwszy od klocków, tarcz i szczęk hamulcowych, poprzez części hydrauliki, a skończywszy na najbardziej zaawansowanych technologicznie podzespołach aktywnego bezpieczeństwa jazdy, takich jak ABS, ASR, ESP, SBC. Bosch utrzymuje wiodącą rolę na rynku wyposażenia fabrycznego, gdyż wyposaża ponad 50 producentów samochodów.