Kontakt do auto serwis w Rydułtowach – BS Sanecznik

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem

Oferujemy profesjonalną naprawę klimatyzacji, montaż haków holowniczych oraz inne usługi z zakresu mechaniki, elektroniki i diagnostyki samochodowej. Takie zadania jak naprawa hamulców czy wymiana opon nie sprawią nam większych problemów.

Jako stacja obsługi pojazdów osobowych, dostawczych do 3.5 t posiadamy autoryzację firmy Bosch.

Osoby zainteresowane usługami naszego serwisu samochodowego prosimy o kontakt. Auto naprawy wykonujemy w naszym serwisie znajdującym się w Rydułtowach pod Rybnikiem.

Auto Service P.T.A. Sanecznik S.C.
Adres:
ul. Raciborska 496
44-280 Rydułtowy
Telefon:
32/457-72-15
501-489913
Fax:
32/457-69-06
Godziny otwarcia:
pon.-pt. pon. 12:00 - 20:00; wt. - pt. 8:00 - 16:00
sob. 08:00-14:00

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres sanecznik@bosch-service.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

Formularz kontaktowy


Imie i nazwisko
Adres email
Telefon kontaktowy
Tresc wiadomosci
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Auto Service P.T.A. Sanecznik S.C. w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. W przeciwnym razie prosimy o kontakt telefoniczny.
Przepisz zmień